Wynajem nagłośnienia


Konferencje

Potrzebujesz profesjonalnego sprzętu audio na organizowane wydarzenie? Nasza wypożyczalnia mikrofonów proponuje nagłośnienie na wynajem dla firm i osób prywatnych na terenie Warszawy i nie tylko. Dysponujemy systemem estradowym zapewniającym równomierne rozchodzenie się dźwięku w przestrzeni konferencyjnej, zapewniając doskonałą wyrazistość muzyki i zrozumiałość mowy. W ten sposób spokojnie nagłaśniamy imprezy do 500 osób. Nasza wypożyczalnia nagłośnienia w Warszawie zapewnia szeroki wybór sprzętu. Z pewnością spełnimy wszystkie Twoje potrzeby. Oferujemy wynajem głośników oraz innych profesjonalnych urządzeń audio, w tym wynajem mikrofonów. Serdecznie zapraszamy do współpracy osoby z Warszawy i okolic. Jednym z nieodłącznych elementów udanego eventu jest dobre nagłośnienie, o które zadba nasza wypożyczalnia mikrofonów. Dostarczamy profesjonalny sprzęt, na który składają się m.in. mikrofony przewodowe, bezprzewodowe – tzw. handheldy, czy mikroporty. Dobra słyszalność przemawiających przyczyni się do sukcesu wydarzenia.


Koncerty

Niezależnie od tego, czy organizujesz koncert, konferencję, imprezę firmową czy nawet małe przyjęcie, mamy odpowiednie rozwiązania dla Ciebie. Proponujemy wynajem nagłośnienia dla firm i osób prywatnych na terenie Warszawy i nie tylko. Dysponujemy systemem estradowym FOH do 4 KW na 18" sub basach. Wynajem głośników od nas zapewni czyste i klarowne brzmienie w każdej przestrzeni. Zaplanowanie koncertu to zadanie, które wymaga zwrócenia uwagi na wiele różnych elementów, a jednym z kluczowych aspektów są wspaniałe efekty dźwiękowe. Wynajem mikrofonów i reszty sprzętu nagłośnieniowego w Warszawie jest niezbędny, aby zapewnić publiczności niezapomnianych doznań. Pomoże również w realizacji swojej wizji muzycznej. Nasza wypożyczalnia mikrofonów dysponuje nowoczesnymi modelami, które gwarantują doskonałą jakość dźwięku podczas koncertów, prezentacji czy innych wydarzeń. Zapewnimy sprzęt dostosowany do różnych celów i wymagań.

Firmy i osoby prywatne

Nasza oferta jest przeznaczona na różnego rodzaju wydarzenia. Proponujemy wynajem nagłośnienia dla przedsiębiorstw i osób prywatnych. Organizujesz event w swojej firmie czy występ solowy w klubie? Zgłoś się po sprzęt do nas! Sprostamy zamówieniom do 500 osób, jednak mniejsze imprezy oczywiście też obsługujemy. Jesteśmy profesjonalną wypożyczalnią mikrofonów i głośników z Warszawy. Dysponujemy nagłośnieniem FOH do 4 KW oraz oświetleniem dostosowanym do potrzeb. Posiadamy mikrofony bezprzewodowe doręczne i nagłowne. Transport na terenie Warszawy jest bezpłatny. Ponadto nasza wypożyczalnia głośników swoją ofertę kieruje do klientów z całego kraju. Doliczamy jedynie koszt dojazdu powyżej 30 km. Wynajem mikrofonów z naszej firmy to pewność profesjonalnego sprzętu, który sprawdzi się w każdych warunkach. Nasza ekipa doświadczonych specjalistów służy pomocą przy wyborze odpowiednich modeli dostosowanych do charakterystyki danego wydarzenia.


Transport

  • w granicach miasta transport jest bezpłatny
  • powyżej 30 km ustalamy stawkę kilometrową